Praha byla v zeleném. Jameson slavil St. Patrick’s Day v Dlouhé ulici

20.03.2012Ondra Hnilička

Dne 17.3. se takřka ve všech zemích vytáhnout ze skříně zelená trička, zelené mikiny, zelené brýle či klobouky, prostě cokoli, co má zelenou barvu. Ptáte se proč? Ale vy víte.. Irská oslava dne svatého Patrika se rok od roku stává populárnější po celém světě! Letos byla i velkolepá oslava v Praze, přímo na Dlouhé ulici, která se proměnila na zelenou vlnu slavujícího davu. Letos byla oslava opravdu velkolepá, jelikož se propojila online a návštěvníci tak mohli nasávat atmosféru a živých přenosů třeba z Dublinu,Dubaje, Mumbaje či Sofie.

K blahopřání se kromě asi 600 lidí přímo v klubu Roxy přidaly i skupiny Navigators a Tata Boys, které dav pořádně rozproudily! Vše začalo společným přípitkem a pak se rozjela párty, na které kdo nebyl, může jen tiše závidět a drbat si hlavu, že si neudělal čas! Drink Jameson Ginger se stal fenoménem večera! Ještě aby ne, když je to taková lahoda!!! :-)

 

Z Irska dorazil i DJ Aidan Kelly, který se spíše zaměřil na taneční muziku, progressive propojenou s prvky irské muziky. I když publikum zjevně prořídlo, i tak stále panovala úžasná atmosféra a to nejen v klubu Roxy ale i v klubovně 2. patra, kde se vystřídaly kapely Unifiction (CZ), Riptide Movement z Irska anebo The Doors revival.

 

Párty končila až v pozdních ranních hodinách a lidi odcházeli více než spokojeni. Oslavy se vydařily se vším všudy a i sv. Patrik děkoval z celého srdce, protože tohle ani on sám nečekal. Už teď si všichni zapište do ajfounů,hátécéček a vše možné moderní techniky, že 17.3.2013 bude znovu masivní párty při příležitosti oslav svátku svatého Patrika a u toho nemůžete chybět. To si prostě nemůžete nechat ujít!

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+

@poslední příspěvky

@newsletter

@mohlo by vás zajímat