Letní kino a loď střídají schody

14.05.2017AtBars

River Food Festival na náplavce v Praze na Smíchově byl prvním místem, kde se veřejnosti představil netradiční mobilní Aperol bar. Má podobu schodů, které ale nabízejí víc než jen posezení.

„Snažíme se přicházet stále s něčím novým, měřítkem úspěchu je pro nás zážitek, který si lidé odnesou. Po letním kině a lodi jsme chtěli potěšit i fanoušky mimo Prahu. Hlavní výhodou Aperol schodů je, že jsou mobilní, a budou tedy v létě cestovat po celé republice,“ říká brand managerka značky Aperol pro Českou republiku a Slovensko Eva Zakálová. Za projektem schodů stojí Jan Sečkař a Petr Vančura. Inspirací jim bylo setkávání lidí na veřejných prostranstvích a popíjení přímo na ulici. „Každý určitě zažil to, že si někde sedl na obrubník nebo schod, sám nebo s přáteli, a prostě byl na ulici, popíjel a povídal o všem možném. Z této myšlenky náš koncept vychází,“ vysvětlují.

Součástí schodů je vestavěný bar, kde barman míchá Aperol Spritz nebo nealko Crodino. S drinkem se pak stačí usadit a v klidu si ho vychutnat. Schody ovšem kromě posezení disponují ještě různými vychytávkami – jsou osvětlené, mají nainstalované zásuvky pro všechny ty, kteří potřebují k večeru dobít baterky, a vlastní wifi pro ty, kdo potřebují být on-line. Praktický je rovněž integrovaný stojan na kola a opomenout nelze ani koše na tříděný odpad.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Pin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat