Mattoni zve Čechy do znovuotevřených podniků

03.06.2021AtBars

Do restaurací a kaváren se po měsících uzavření kvůli protipandemickým opatřením znovu začínají vracet hosté. Jejich otevření ve svém novém spotu, jenž je součástí kampaně Mattoni je život, oslavuje karlovarská minerální voda.

Mattoni je s českou gastronomií, která v posledním více než roce prošla těžkou zatěžkávací zkouškou, neodmyslitelně spjata. Restauračním zařízením se proto od počátku pandemie snažila pomáhat. Vloni na jaře se například zapojila do projektu Zachraň hospodu, jehož prostřednictvím mohli lidé nakupovat vouchery do svých oblíbených restaurací, a pomoci jim tak přežít, a pro barmany na sociálních sítích vyhlásila soutěž s možností finanční odměny. Před koncem loňského roku pak ve spolupráci s televizí Nova a Ministerstvem průmyslu a obchodu odstartovala iniciativu Rozbalte to, zaměřenou na podporu podniků objednávkou jídla domů. Podpořit gastronomii má i nová reklamní kampaň Mattoni je život, která zve Čechy do znovuotevřených podniků, kde na ně čeká příjemná obsluha, skvělé jídlo a samozřejmě také karlovarská minerální voda.

Kampaň, kterou vytvořila kreativní agentura Lisbeth ve spolupráci s Milano Praha, odstartovala 25. května na televizních obrazovkách a také on-line. Natáčení spotu proběhlo v poděbradské restauraci Cucina. „Jestli si něčeho na té předchozí době cením, tak to byl přístup všech našich zaměstnanců a to, že se nám společně podařilo udržet nad vodou a nachystat vše na znovuotevření. Díky rozvolnění v loňské letní sezoně se podařilo přečkat několikaměsíční pandemická omezení, zdokonalit zázemí, vylepšit koncepty a připravit se na letošní otevření v dobré kondici, a to s původními zaměstnanci. Nyní už jen zbývá doufat, že restaurace zůstanou otevřené natrvalo a hosté si budou moci užívat gastronomických zážitků, tak jako v novém spotu Mattoni,“ říká Tomáš Vrba, majitel gastronomické skupiny La Place, jíž je restaurace Cucina součástí.

@mohlo by vás zajímat