Jameson má Open Mic stage

06.07.2017AtBars

V areálu jihlavského amfiteátru dnes startuje třídenní Vysočina fest. Součástí festivalu bude i obří sud Jameson se svou Open Mic stage, na níž může kromě oficiálních kapel a písničkářů vystoupit každý, kdo k tomu sebere odvahu.

Premiéru měl obří sud Jameson se spoustou irské whiskey, koktejlů a muziky na sklonku června na pražském festivalu Metronome. K hudebníkům, kteří se zde představili v rámci oficiálního programu, patřili kapela MoveBreakers, Angličan Alasdair Bouch nebo irští písničkáři Bob O’Keeffe a Travis O’Neill s kapelou Cardinal Sins. Protože ale k Irsku neodmyslitelně patří busking, byla část dne v Jameson zóně věnovaná všem, kdo chtěli volně vystoupit stylem open mic. K vystoupení mohli využít kompletní nástrojovou aparaturu od Music City.

„Chtěli jsme na letní festivaly přinést atmosféru irského pubu a povedlo se to nad očekávání. Koncept Open Mic zafungoval naprosto skvěle. Vždycky někdo z publika sebral odvahu a přidal se k umělcům na naší Jameson Open Mic stage. K perfektní atmosféře přispěly skvěle namíchané drinky z Jamesona, takže se party protáhla skoro až do rána. Naši barmani byli opět top, bavili se a bavili lidi, což je základ,“ shrnuje premiéru nového Jameson sudu na festivalu Metronome brand manager whiskey Jameson Tomáš Hvězda. Podobné to bude i v příštích dnech na Vysočina festu, v průběhu července a srpna se obří sud objeví ještě na Mighty Sounds (14.–16. 7.) a Sázava festu (3.–5. 8.).

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Pin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat