Krušovice mění design i názvy a mají K11

08.03.2018AtBars

Hlavní novinkou krušovického pivovaru pro tento rok je čepovaná jedenáctka. Změny se ale dotknou i dvou tahounů jeho nabídky – desítka a dvanáctka dostaly nové jméno a spolu s ním také nový design láhví a plechovek.

Důvodem pro uvedení novinky je popularita jedenáctek na českém pivním trhu. Ta z Královského pivovaru Krušovice se do českých a moravských hospod poprvé dostane v průběhu března a k dispozici bude pouze v čepované podobě. K11 je světlý ležák s příjemnou hořkostí a vyšší plností vyrobený z žateckého chmele a několika druhů sladů, konkrétně karamelového, pšeničného a mnichovského, které mu dodávají zlatavou barvu a plnou chuť. Název novinky vznikl spojením písmene K jako označení pivovaru Krušovice a číslovky 11, která poukazuje na stupňovitost piva.

Zároveň s uvedením jedenáctky Krušovice představují nové obaly svých zaběhnutých produktů, které reagují na královskou historii značky, a to například použitím královské pečeti. Současně dochází k úpravě názvosloví, které vychází z popisu produktu. Přejmenování se dočkala desítka z portfolia pivovaru, jež nově nese název Řízná 10. Nejoblíbenější značka z nabídky pivovaru Krušovice bude nyní k dispozici pod názvem Královská 12. „Chceme maximálně podpořit prémiové vnímání naší vlajkové lodi, a tou je Královská 12. Jsme hrdí na to, že jsme jako jediný pivovar v České republice získali královskou pečeť,“ říká k tomu brand manager značky Krušovice Jiří Coufal.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Pin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat