Český Red Hand vyráží na aperitivní misi

20.06.2018AtBars

Campari navazuje na loňský film Killer in the Red snímkem nazvaným The Legend of Red Hand. Půvabná novinářka v něm pátrá po tajemném barmanovi označovaném jako Red Hand. Jeden takový je i v České republice a právě vyráží na svou aperitivní misi.

Výchozí moment nové kampaně, která je součástí projektu Campari Red Diaries, představuje krátký film The Legend of Red Hand. Natočil ho italský režisér Stefano Sollima, jehož jméno je mimo jiné spojeno se seriálem Gomora. Do hlavní role půvabné novinářky, která se snaží vypátrat, kdo je tajemný Red Hand, obsadil americkou herečku Zoe Saldana, známou například ze Star Treku, Pirátů z Karibiku či Avatara. Poznávacím znamením barmana, jenž skryt v ústraní míchá lahodné drinky s Campari, je červená rukavice. Nakonec ale novinářka vytuší, že vlastníků červeného doplňku je patrně víc. A právě na odhalení jejich totožnosti se zaměřuje nová kampaň známého italského aperitivu. Jeden Red Hand působí i v České republice – je jím Milan Zaleš, jenž se v květnu ujal role českého ambasadora značky Campari.

K aktuálním úkolům nového Campari ambasadora patří aperitivo mise, jejímž prostřednictvím se distribuční společnost Ultra Premium Brands chystá obnovit výsostnou pozici Campari v podnicích i domácích barech. Milan absolvoval trénink přímo v Miláně, rodišti tradice aperitiva, aby mohl předávat zkušenosti a inspirovat české konzumenty pravým italským aperitivo momentem. „Aperitivo je tradiční rituál, bez kterého si Italové nedokážou představit běžný den. Je to čas mezi prací a večeří, chvíle, kdy se vymaní z ruchu povinností a užijí si moment setkání s přáteli. Základem aperitiva je kvalitní drink, který společně s něčím malým k zakousnutí nabudí chuť na poslední jídlo dne. Nejčastěji se popíjí Campari Milano, Negroni nebo Campari Tonic,“ vysvětluje. U aperitiva ovšem nezůstane, koncept Red Hand do konce roku přinese přinejmenším ještě jedno překvapení. Tajemno je zkrátka klíčovým prvkem nové kampaně.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat