Clicquot v tubě a rosé jako dort

28.06.2018AtBars

Šampaňskému domu Veuve Clicquot nechybí hravost, což v minulosti mnohokrát potvrdil svými dárkovými edicemi. Vloni to byly například cestovatelsky laděné Arrow a Trunk, letos je na řadě Coloroma, Anniversary Bucket Cake nebo třeba Do Rich Yourself.

Letní edice Veuve Clicquot Colorama kombinuje dvě pro značku důležité barvy, tedy žlutou a růžovou. Inspirací pro její podobu byla mimo jiné i malířská technika kvaš (francouzsky le gouache), jež se pohybuje na pomezí akvarelu a tempery a bere si z nich to nejlepší. Paralela s vinařským světem je zřejmá: stejně jako malíři na své paletě mísí barvy, i vinaři Veuve Clicquot rok co rok vybírají z více než 400 rezervních vín ta, která následně míchají do harmonického celku. Výsledkem je v případě edice Colorama kovový box Clicquot Gouache ve tvaru tuby na barvu, jenž ukrývá 75cl láhev Veuve Clicquot Yellow Label nebo Rosé a co víc – dokáže ji udržet až dvě hodiny chladnou. Obě tato champagne lze zakoupit také v dárkovém balení Clicquot Magnetic Message, jehož součástí je magnet ve tvaru tužky, na nějž je možné napsat vzkaz a pak ho třeba připnout na ledničku, v níž už se chladí láhev.

Růžové šampaňské Veuve Clicquot letos slaví 200. narozeniny, a protože k oslavám neodmyslitelně patří dort, zrodila se limitovaná edice Clicquot Anniversary Bucket Cake. Box ve tvaru tříposchoďového dortu obsahuje 75cl láhev rosé a využít se dá i jako nádoba na led. Je-li champagne určeno jako dárek, lze k němu na nálepky, které jsou součástí balení, připsat osobní vzkaz. Originálního setu se dočkalo i champagne Veuve Clicquot Rich, které bylo primárně vyvinuto pro popíjení s ledem nebo v koktejlech. Inspirováno je počátky šampaňského, kdy vína obsahovala více cukru a byla označována jako „rich“. Balení Do Rich Yourself má tvar zásobníku na led a obsahuje 75cl láhev Veuve Clicquot Rich, dvě sklenice a formu na ledové kostky.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat