Koktejl 12: Martini Story v toku času

31.07.2018Alex Mikšovic

V Čechách nikdy nemělo na růžích ustláno. Důvody by stály za prozkoumání. Kdo ví, zda jedním z nich nebyla kdysi holá nemožnost sehnat prachobyčejnou míchací sklenici, profesionální lžičku a festovní strainer, který neřeže do prstů. A tak se u nás točil kolotoč. Pravověrný martinista nevěřil, že by v Čechách dostal koktejl podle svých představ, a tak si dal raději pivo. A barmana nic nenutilo, aby se Dry Martini naučil připravit nebo aby poslouchal, jak si host drink představuje…

Koktejl, audiomagazín pro obě strany barového pultu, má na AtBars.com premiéru každé druhé úterý. Jeho ambicí je zaznamenávat pohled odborníků na aktuální fenomény barové scény, s předstihem oznamovat očekávané události, jež mohou barmany a jejich hosty zajímat, a v Barovém kalendáři připomínat důležité události ze světa nápojové gastronomie a oborů příbuzných. Někdy – zrovna tentokrát – ovšem zavedený formát poruší.

foto: Luboš Wišniewski

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat