Startuje ginová výzva pro šedesát hráčů

13.08.2018AtBars

Na 16. září byla předběžně stanovena uzávěrka přihlášek do Gin Hub Challenge, v níž půjde o koktejly na bázi ginu Beefeater 24 a Plymouth. Ve hře je čtyřdenní výlet do Velké Británie, na nějž vyrazí deset nejlepších. Počet přihlášených je omezen na šedesát, a tak není na co čekat!

Nová ginová výzva je určena všem barmanům a barmankám starším 21 let, kteří aktivně pracují na území České republiky. Není omezena úrovní baru ani stylem, kterým pracuje, za každý podnik se ale mohou zúčastnit vždy maximálně dva členové barového týmu. Má-li bar více poboček, je možné zapojit každou z nich. Podmínkou vstupu do hry je zalistování ginů Beefeater Dry, Beefeater 24 a Plymouth, protože kolem těchto značek se celá hra točí. „Jelikož soutěž Beefeater MIXLDN se bude na globální, a tudíž i na lokální úrovni konat jednou za dva roky, chceme barmany v České republice potěšit novou výzvou, kterou vnímáme spíše jako hru a možnost pracovat s našimi giny,“ vysvětluje Katka Kluchová, ginová ambasadorka společnosti Jan Becher Pernod Ricard, a dodává: „Záměrně jsme zvolili spíš formu hry než soutěže a chystáme se odměnit ne jednoho vítěze, ale hned deset hráčů. Pracovat budeme s ginem Beefeater 24, na jehož bázi lze vytvořit celou řadu moderních či twistovaných drinků, ale také se značkou Plymouth, jež je velmi klasickou variantou ginu a skvěle vynikne v podobě klasického koktejlu.“

Gin Hub Challenge startuje právě teď. Veškerá komunikace včetně registrace bude probíhat prostřednictvím Instagramu, profilu @GinHubChallengeCZ a hashtagu #GinHubChallenge. Pro vstup do hry je nutné napsat do Insta zprávy své jméno a příjmení, název baru a město, v němž se nachází. Zároveň je potřeba si vybrat mezi Prahou a Olomoucí, kde proběhnou úvodní semináře. Uzávěrka přihlášek do Gin Hub Challenge byla předběžně stanovena na 16. září, omezena je ale na 60 hráčů, a tak je možné, že se kapacita naplní mnohem dříve. Povinná je následně účast na úvodním semináři, který se uskuteční 25. září v Praze nebo 26. září v Olomouci. Hráči si na něm vyslechnou detaily ohledně zadání a z úst několika odborníků se dozvědí nejen něco o ginu, ale také o tom, jak drink správně postavit nebo třeba jak ho promovat na Instagramu. Nabyté znalosti pak použijí v praxi, v průběhu října a listopadu totiž budou své koktejly míchat v domovském podniku a náležitě je propagovat v baru i on-line. V polovině prosince se počet hráčů zredukuje na třetinu: 14. prosince budou oznámena jména 20 hráčů, kteří postoupí do finále, jež se bude konat 30. ledna 2019 v Praze. Rozhodne se v něm o tom, kterých deset hráčů se 13.–16. května 2019 vypraví na čtyřdenní výlet do Velké Británie a navštíví tam spoustu zajímavých míst spojených s historií i současností ginu, samozřejmě včetně palíren Plymouth a Beefeater. Odměna je jednoznačně lákavá a šance na výhru dost velká – dočká se jí každý šestý hráč!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat