Koktejl 17: Schumann na Dlabačově, Lafontan ve sklence

09.10.2018Alex Mikšovic

Zatímco Charles Schumann 25. září vystoupil na prkna kina Dlabačov, v bývalém Parkhotelu Praha nastoupilo na 30 barmanů včetně hrstky barmaid k workshopu věnovanému „Hře“, jež letos vystřídá známou soutěž Beefeater MIXLDN. Dozvěděli se od pramene, jak to je s ginem Plymouth, ochutnali řadu koktejlů a zjistili, co je čeká, když už se dali na vojnu. Ani mediální heroldi, kteří se sešli na úvodní prezentaci armaňaku Lafontan, netušili, že ochutnají ročníkový klenot Lafontan 1989, symbol změny v české kotlince.

Koktejl, audiomagazín pro obě strany barového pultu, má na AtBars.com premiéru každé druhé úterý. Jeho ambicí je zaznamenávat pohled odborníků na aktuální fenomény barové scény, s předstihem oznamovat očekávané události, jež mohou barmany a jejich hosty zajímat, a v Barovém kalendáři připomínat důležité události ze světa nápojové gastronomie a oborů příbuzných.

foto: Anna Postníková

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat