V Dlouhé lze tančit pod noční oblohou

06.02.2019AtBars

Na podniky už tak bohatá Dlouhá ulice v centru Prahy hlásí nový přírůstek. Od 1. února je v domě s číslem popisným 26 otevřen Moonclub, který láká mimo jiné na noční oblohu viditelnou proskleným stropem.

Ačkoliv hlavní dominantou nového klubu je taneční parket, jenž byl spolu s barem umístěn přímo pod prosklený strop, jeho členité prostory nabízejí ještě něco navíc. Okolo hlavního proskleného nádvoří se nacházejí salonky s různým rozložením i atmosférou, a to včetně jednoho kuřáckého, aby se s cigaretou nemuselo chodit ven. „Moonclub je typický především svou atmosférou. Nejen kvůli tomu, že můžete v centru Prahy tančit pod noční oblohou, ale také proto, že nabízí tajemné a magické prostory, ve kterých se budete rádi ztrácet. Nechtěli jsme jen další hlučný klub pro turisty, ale naopak vkusné místo, do kterého si budete chtít vzít svůj party outfit a přijít se seznamovat nebo si užít třeba girls night,“ říká jeden z majitelů Moonclubu Michal Matoušek.

Nedílnou součástí nováčka na pražské klubové scéně je Alchemist lounge, která nabízí jak koktejly (klasické i tematicky zaměřené signature drinky jako třeba Eclipse, Black Soul, Mysterious Fog a Bloody Blossom), tak něco k jídlu, a to až do dvou do rána. Menu Moonclubu je dle majitelů mixem svěžích asijských chutí a oblíbených party jídel s překvapivým twistem. Zahrnuje například thajskou kuřecí polévku tom kha gai, do asijského stylu laděné saláty a bowls nebo třeba burgery. První hosté je mohli ochutnat 1. února, kdy Moonclub oficiálně otevřel. Pro ty další je tu denně od šesté večerní do časných ranních hodin. Prostory – třeba i jednotlivé salonky – si lze samozřejmě pronajmout na akce různého druhu, stejně jako rezervovat na soukromou party.

foto: Jan Volejníček

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat