60 vteřin s Pavlem Tvarohem

25.03.2019AtBars

Prvním hostem nové série rubriky 60 vteřin s…, jež se na AtBars.com vrací po dvouleté odmlce, je majitel londýnského baru Lounge Bohemia Pavel Tvaroh. K otázkám, které během jediné minuty dostal, se postavil s humorem sobě vlastním. Některé z nich si ale přece jen zaslouží dovysvětlení.

Pavel Tvaroh se narodil v Mostě a vyrůstal v nedalekém Meziboří. V dospělosti zakotvil v Londýně, který už je slušnou řádku let jeho domovem. Ačkoliv je barmanem a co chvíli překvapuje novými koktejlovými kreacemi, protože v jeho případě o koktejlech v tradičním slova smyslu rozhodně mluvit nelze, sám alkohol nepije. Má svébytný humor a vtípků se dopouští i v mediálním prostoru. Nedávno kupříkladu v jednom rozhovoru s narážkou na oblíbenou hlášku svého kamaráda prohlásil, že mu imponují muži z titulní strany Vlasty – a je to sotva pár týdnů, co jemu samotnému tento časopis pro ženy prostor na svých stránkách včetně titulky dal. Pro ty, kdo ho neznají, je často výstředním chlápkem v podivném klobouku, a ti, kdo ho znají, vědí, že jen výjimečně před objektivem či kamerou ukazuje svoji tvář.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest
Hennessy Very Special

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat