60 vteřin s Filipem Stránským

14.04.2019AtBars

Druhým zpovídaným v nové sérii videorozhovorů 60 vteřin s…, jež se na AtBars.com vrátila po dvouleté pauze, je Filip Stránský, barman a spolutvůrce konceptu hned tří pražských podniků – dvou barů a jednoho zbrusu nového bistra.

Filip Stránský je spolu se svým bratrem Davidem hlavní osobností stojící za třemi pražskými podniky. Na samém počátku byl bar AnonymouS, jenž je inspirován filmem V jako Vendeta a nevydařeným atentátem na krále Jakuba I. v roce 1605. O pár let později přibyl AnonymouS Shrink’s Office, v němž historickou linku obstarává švýcarský psycholog a psychiatr Hermann Rorschach a tu fantazijní stejnojmenná komiksová postava z minisérie Watchmen. Jako třetí přišlo na řadu bistro Ideas are Bulletproof, v němž jde kromě drinků také o kávu, pivo a jídlo. Každý nový projekt je společným dílem dnes už vcelku početného týmu, jehož baroví členové se nezřídka ukrývají za maskou, ať už „anonymní“, nebo „cvokařskou“. Často ji nosí i Filip, pro natáčení 60 vteřin ale naštěstí udělal výjimku. Zaznít muselo i pár otázek na kouzelnické triky, které k němu – podobně jako maska – neodmyslitelně patří.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest
Hennessy Very Special

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat