60 vteřin s Janem Vlasákem

17.05.2019Ondra Hnilička

Jako třetí usedla před kameru nové série videorozhovorů 60 vteřin s… jedna z nejvýraznějších tváří pražského baru Cash Only. Honza Vlasák má zrovna celkem rušné období – nedávno se oženil a za chvíli ho čeká české finále soutěže World Class.

Honza Vlasák se narodil v Praze, ale kus života strávil v Pardubicích, kde vystudoval bakalářský obor spisová a archivní služba a taky mu tam učarovalo divadlo – zahrál si třeba v muzikálu Balada pro banditu. Po škole odjel do Manchesteru, kde se poprvé postavil za bar. V pražském baru Cash Only pracuje dva a půl roku. Barmanské zkušenosti a dovednosti a talent vytvářet zajímavé chuťové kombinace se mu letos podařilo zúročit v českém národním kole soutěže World Class, do jejíhož finále se probojoval už na počátku roku. Boj o vítězství ho čeká na konci května a jeho šance na úspěch rozhodně nejsou nereálné. V mezičase se Honza stihl oženit se svou přítelkyní Káťou, kterou poznal přesně 2263 dnů před svatbou, zvládli spolu nacestovat přes 75 000 kilometrů a žít v osmi bytech. Jako datum svatby si záměrně zvolili 4. květen, tedy May the Fourth, protože mají rádi Star Wars i další sci-fi a fantasy. A co všechno nám o sobě prozradil na kameru? Třeba to, čím by byl, kdyby se nestal barmanem, bez čeho nikdy nevyjde z domu nebo kterou ze světových osobností by pozval na drink. Prý by jí namíchal Martini… Jednu odpověď z rozhovoru pochopí jen zasvěcení, a tak si zaslouží dovysvětlení – jaro není jen roční období, ale taky zkrácená forma jména Jaroslav, které nosí jeden z Honzových barových kolegů.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat