Fleret a Neoklas hledají brand ambassadora

15.08.2019PR

Barmanko, barmane či milovníku barové gastronomie, dlouho jsem přemýšlel, jakým způsobem hledat člověka na pozici brand ambassadora pro českou značku prémiových destilátů Fleret a jedinečných moravských vín z Neoklasu. 

Běháním po barech? Vtipným inzerátem? Obecným inzerátem na webech nabízejících práci? Mezi známými na doporučení? Ani v jednom případě jsem si nebyl jistý odpovědí „ano“, byť poslední možnost se jeví jako ideální, ale málokdo se chce dnes za někoho zaručit či někoho doporučit. Rozhodl jsem se proto napsat trochu více osobní inzerát, který je v dnešní době možná přežitkem, ale přesto cítím, že je to pro tak jedinečnou pozici, kterou nabízím, správné provedení, a věřím, že v dnešní době i příjemné zpestření.

Fleret Distillery je česká společnost, která si zakládá na tradičních recepturách a osobní péči o každou láhev. Věříme našim špičkovým produktům a chceme patřit mezi nejznámější destilerky v České republice. Vinařství Neoklas se zaměřuje na výrobu moravských přívlastkových, jakostních, perlivých, ale i archivních vín. Za posledních pět let jsme získali přes sto medailí v tuzemských i mezinárodních soutěžích. Máme prémiové produkty a vizi, jak značky posunout zase o kus dál, a k jejímu naplnění potřebujeme tebe.

Pozice brand ambassadora je velmi unikátní, byť náročná a někdy nedoceněná, ale rozhodně jedna z těch nejkrásnějších v nápojovém segmentu. O tom jsem přesvědčen. Čeká tě různorodá práce, v rámci níž budeš lidem pomáhat orientovat se v destilátech a ve víně. Budeš na cestách po celé republice, poznáš mnoho nových tváří. Budeš odbornou, ale i neodbornou veřejnost školit a zdokonalovat její znalosti o prémiových destilátech a vínech. Budeš školit i naše zaměstnance a pro všechny bys měl být „guru“, na kterého se budou moci s čímkoliv obrátit. Budeš v každodenním kontaktu s barmany, ze kterých bys měl časem vytvořit tým svých ambasadorů.

Měl bys být člověk se srdcem na pravém místě, poctivý, čestný, pracovitý, kreativní, průbojný, nebojácný, zdravě přidrzlý a komunikativní. K tomu všemu bys měl značky Fleret a Neoklas milovat, jako by byly tvé vlastní. Měl bys být inovátorem v mixologii a potřebným článkem pro výrobní závody v inovacích. Budeš se účastnit tiskových konferencí, privátních degustací, veletrhů nebo třeba firemních akcí, jako jsou vinobraní, prohlídky a degustace v destilerce. Budeš mít prostor pro vlastní projekty a nápady, které si za pomoci nás všech budeš sám řídit. Nehledáme dokonalost, ale nadšení, elán, chuť se realizovat a edukovat nejen české publikum. Je samozřejmostí, že ti všichni odborníci z Fleret Distillery a vinařství Neoklas budou vždy k ruce a nápomocni ve tvém poslání.

Jde o full time pozici se všemi benefity, které našim zaměstnancům poskytujeme. Služební vůz budeš mít k dispozici pro cestování po republice i k soukromému využití, všechno ostatní si spolu řekneme na osobním setkání. Rádi tě podpoříme ve vzdělávání jakéhokoliv typu, třeba ve studiu cizích jazyků či v účasti na odborných školeních, veletrzích atd.

Můj dopis není dlouhý, protože lidé nemají čas číst a já si raději povídám. Pokud tě oslovil a našel jsi v něm výzvu pro další životní etapu, ozvi se.

S přátelským pozdravem

Tomáš Novák

sales & marketing director Czechoslovak Spirit, s. r. o.

e-mail: novak@csspirit.cz

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat