60 vteřin s Veronikou Holou

24.09.2019Ondra Hnilička

První ženou v nové sérii šedesátivteřinových rozhovorů je Veronika Holá, šéfbarmanka Cloud 9. S pražským hotelovým barem je spjata celá její dosavadní profesní cesta – nastoupila do něj totiž už během studií. A co dělá, když zrovna nepracuje? Stačí říct jen dvě slova: Harry Potter.

Veronika Holá, které kamarádi neřeknou jinak než Véja, pochází ze severu Čech, konkrétně z Mostu. Po dokončení mostecké střední hotelové školy Bukaschool chvíli váhala, jestli se má dál věnovat psychologii nebo si rozšířit vzdělání ve Švýcarsku, nakonec se ale rozhodla pokračovat ve studiu na Vysoké škole hotelové v Praze. Jak bývá u studentů zvykem, záhy se začala poohlížet po práci, kterou by si mohla přivydělat. Nastoupila tehdy jako servírka do Cloud 9 sky bar & lounge, jenž je situován v nejvyšším patře pražského hotelu Hilton. Po čase se přesunula za bar a letos v únoru, po necelých pěti letech od svého nástupu do Cloud 9, do jeho čela, na pozici šéfbarmanky. Práce už téměř úplně z Veroničina života vytěsnila její dřívější koníčky, k nimž patřily jízda na koni, zvířata a potápění. Teď se, když má volno, snaží cestovat a poznávat nové kultury. Z měst má nejraději Paříž a Londýn. Na cestách si nikdy neodpustí navštívit místní bary – prý proto, že ji to naplňuje novou energií. Kdo Veroniku dobře zná, ví, že ráda čte a že když zrovna není v Českých Budějovicích u svého přítele Milana nebo za mámou v Mostě, najdete ji s vysokou pravděpodobností ležet u nějakého fantasy příběhu. Obzvlášť ráda má Harryho Pottera, díky čemuž se už stává terčem vtípků ze strany svých přátel. I my jsme se během šedesáti vteřin jednoho dopustili…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat