Jägermeister opět nabízí berlínské stipendium

23.03.2020AtBars

Ještě dva týdny je možné se ucházet o stipendium, které už tři roky po sobě vypisuje nejznámější německý bylinný likér. Jägermeister Scholarship x Berlin Edition se opět otevírá všem barmanům a barmankám, kteří se v Německu chtějí učit od těch nejlepších.

Stipendijní program Jägermeister Scholarship x Berlin Edition nejznámější německý bylinný likér letos vyhlašuje už potřetí. Určený je barmanům a barmankám z osmnácti zemí, které jsou členy mezinárodní barmanské komunity Hubertus Circle, tedy i těm z České republiky. Zájemci se mohou až do 5. dubna hlásit on-line, stačí vyplnit předepsaný formulář. Na tři vybrané uchazeče čeká tříměsíční stáž v Berlíně, která by se měla uskutečnit od září do listopadu. Její součástí bude práce v některém z top berlínských barů pod vedením zkušených mentorů, návštěva Wolfenbüttelu, kde se Jägermeister vyrábí, ale také účast na různých seminářích či workshopech či na Bar Conventu Berlin – to vše samozřejmě za předpokladu, že to aktuální situace dovolí.

Stipendistům bude během jejich stáže k dispozici plně zařízený byt v jedné z nejoblíbenějších berlínských čtvrtí a všechny náklady spojené s jejich studijním pobytem v Německu jim uhradí Jägermeister. Dosavadní účastníci si Jägermeister Scholarship x Berlin Edition nemohou vynachválit. Ella Lappalainen z Finska, jež se zapojila do prvního ročníku mezinárodního programu, se dokonce vloni do Berlína přestěhovala a začala pracovat v baru, v němž byla na stáži. Pozitivně vnímají svůj pobyt v německé metropoli také loňští stipendisté Pia Köflerová z Rakouska, Josue Gonzalez ze Spojených států a Daniel Žigmund ze Slovenska. „Pokud se chystáte jít za něčím novým, naučit se něco dalšího, dělat barmana na těch nejlepších místech na zemi – přihlaste se hned teď,“ uzavírá za všechny Josue Gonzalez.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat