V koktejlové soutěži můžete vyhrát i pomoci

29.03.2020AtBars

Italský barman Giuseppe Gallo, jehož jméno je spjato mimo jiné s likérem Italicus, prostřednictvím své společnosti Italspirits vyhlásil on-line koktejlovou soutěž, jejímž prostřednictvím chce pomoci barmanské komunitě, ale také své rodné zemi.

„V těchto složitých časech, které prožívá celý svět, víc než kdy dřív trpí i naše odvětví a je na nás, abychom byli silní a snažili se vzájemně podporovat. V minulosti jsme se potkávali, abychom propagovali a oslavovali naši krásnou a milovanou Itálii a teď je potřeba udělat ještě víc. Naše země nás potřebuje, stejně jako komunita pracující v pohostinství,“ říká Giuseppe Gallo a zároveň tím osvětluje, co jej přimělo k tomu vyhlásit on-line koktejlovou soutěž Italspirits X For the Love of Italy. Princip klání, do nějž se mohou zapojit barmani z různých koutů světa, jimž už bylo osmnáct, respektive jednadvacet let, je velmi jednoduchý. Stačí vymyslet drink inspirovaný Itálii, její historií, produkty či ingrediencemi, vyfotit ho a spolu s recepturou a příběhem osvětlujícím inspirační zdroj a jak daný drink podporuje Itálii postovat na Instagramu.

Příspěvek musí být opatřen hashtagy #ForTheLoveOfItaly #staystrong a musí v něm být označena Giuseppeho firma Italspirits, která je organizátorem soutěže. Italspirits X For the Love of Italy startuje 30. března a potrvá deset týdnů, tedy až do 7. června. Zapojit se do ní lze pouze jedenkrát. Tým Italspirits týden co týden vybere jednoho vítěze, který obdrží 100 eur. Jeho jméno bude oznámeno vždy v úterý. Odměna se bude vyplácet přes PayPal a je jen na výhercích, jak s ní naloží. Giuseppe by byl rád, kdyby se část výhry rozhodli věnovat na dobročinné účely, například italskému Červenému kříži na pomoc v boji s koronavirem nebo nějaké obdobné instituci ve vlastní zemi.

#ForTheLoveOfItaly #staystrong @italspirits

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat