Podpoř svého barmana hlasem na Instagramu

14.11.2020AtBars

Stock Plzeň-Božkov se rozhodl investovat přes sto tisíc korun do podpory barmanů. Stane se tak prostřednictvím instagramové soutěže příznačně nazvané Podpoř svého barmana, jejíž kapacita se naplnila záhy po vyhlášení. Výsledky budou známy v polovině prosince.

Do soutěže Podpoř svého barmana se mohlo přihlásit devětačtyřicet barmanů nebo barmanek. Zájem o účast byl tak velký, že se soutěžní listina naplnila už 9. listopadu, tedy tři dny před stanovenou uzávěrkou. „Předpokládali jsme, že by o soutěž mohl být zájem, ale že se soutěžní listina tak rychle naplní, jsme nečekali – o to víc nás to teď hřeje u srdce,“ říká ambasador Stocku Michal Marešovský. „Naším záměrem bylo připravit soutěžní platformu, která nám umožní barmany v tomto složitém covidovém čase ocenit peněžními částkami tak, aby vše bylo jednoduché, zábavné a transparentní. Inspirací nám byla podobná barmanská soutěž našich kolegů ze slovenského Stocku,“ dodává.

Princip soutěže, na jejíž organizaci se podílí CBA, je velmi jednoduchý. Každému ze soutěžících bude losem přidělen jeden z deseti vybraných produktů z portfolia společnosti Stock Plzeň-Božkov. Kromě Fernetu Stock (Original a Barrel Edition), rumu a vodky Republica či vodky Amundsen Deep Blue půjde ještě o giny Roku a Gordon’s, bourbon Maker’s Mark, rum Abuelo Añejo a whisky Johnnie Walker Red Label. Danou láhev každý soutěžící obdrží spolu s 1500 Kč, za něž nakoupí ostatní ingredience, a tak nebude mít s vymýšlením drinku žádné náklady. Pro soutěžní recepturu kromě využití přidělené báze neexistují žádná další omezení.

O vítězi se bude rozhodovat na Instagramu, kde budou drinky začátkem prosince zveřejněny. Vítězem se stane ten z barmanů, jehož soutěžní koktejl do 13. prosince (hlasování se uzavře v pravé poledne) nasbírá nejvíce reakcí. Nejvyšší počet srdíček vítěz promění za finanční odměnu ve výši 10 000 Kč. Soutěžící na druhém až pátém místě obdrží osm, šest, čtyři, respektive dva tisíce korun. Výsledky se rovněž započítávají do Czech Bartenders League, kterou organizuje CBA.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

@mohlo by vás zajímat