Koktejly podle abecedy: B jako Bloody Mary

21.05.2021Tomáš Mozr

Cílem audioseriálu Koktejly podle abecedy, jenž má na AtBars.com premiéru každý třetí týden v měsíci, je představovat v abecedním pořádku rozmanitou škálu příběhů, které se skrývají za více či méně známými klasickými koktejly. V případě písmena B padla volba na Bloody Mary.

Druhý díl série Koktejly podle abecedy se zaměřuje na poměrně specifický a hodně variabilní drink. Základní surovina pro jednu z jeho hlavních ingrediencí byla svého času považována za jedovatou a ani samotná rajčatová šťáva se hned nedočkala vřelého přijetí. Je proto skoro s podivem, že se koktejl, který ji kombinuje s vodkou, solí, černým a kajenským pepřem, worcesterovou omáčkou a čerstvou citronovou šťávou, nakonec etabloval jako životabudič a drink, bez nějž se neobejde snad žádný nedělní brunch. Všechno do detailu jsme shrnuli v audiopříběhu B jako Bloody Mary.

 

BCB banner

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat