Dictador vyhlásil soutěž pro barové týmy

09.06.2021AtBars

Společnost Dictador se rozhodla podpořit barmany v období, kdy se vše pomalu vrací do normálu a bary se znovu začínají plnit lidmi, soutěží určenou tříčlenným týmům. Ve hře je zásoba rumu, kterou obdrží trojice, které se umístí na prvních třech příčkách.

Dictador Equipo je už podle názvu soutěž zaměřená na kolumbijský rum a barové týmy (equipo = španělsky tým). „Chceme barům pomoci postavit se zpátky na nohy, a tak výhrou je to, co každý z podniků potřebuje hned po správných zaměstnancích – rum,“ říká na úvod Dictador brand ambassador Tomáš Chudomel. „Tým na prvním místě obdrží pětapadesát láhví rumu Dictador 10, v případě druhého místa je to pětadvacet láhví a pro soutěžící na třetím místě jsme jich vyčlenili dvacet,“ dodává.

Na barmanech je, aby vytvořili tříčlenné týmy reprezentující daný podnik a společně pak dali dohromady projekt, jenž bude prezentovat jejich vztah ke značce Dictador. Měl by zahrnovat koktejl na bázi tohoto kolumbijského rumu nebo jeho perfect serve a taky ukázat týmovou práci a práci s lidmi, jimž je drink předkládán. „Ideální formát projektu je video, může to být ale také slovní popis spolu s fotografiemi. Hodnotit se bude hlavně originalita a způsob, jakým se týmu podaří vystihnout značku Dictador,“ přibližuje princip soutěže Tomáš Chudomel a pokračuje: „Všemi projekty se postupně prokoušeme a vybereme sedm nejlepších. Třiadvacátého srpna se pak sejdeme na zatím nespecifikovaném místě v Praze a prověříme, jak soutěžící týmy dokážou projekt prezentovat naživo. Ještě ten den budeme znát výherce.“

Vstup do soutěže není ničím podmíněn, stačí se do konce června přihlásit u Dictador brand ambassadora Tomáše Chudomela. Počítá se ale s tím, že přinejmenším týmy, které se umístí na prvních třech příčkách, budou s rumem Dictador v baru pracovat, svůj soutěžní drink zahrnou do nabídky a budou ho i náležitě prezentovat na sociálních sítích. „Jde o nultý ročník soutěže. Rádi bychom z toho ale udělali tradici a zopakovali ji i v následujících letech. V příštím roce už snad zase bude cestování běžnou součástí našich životů, a tak bychom soutěž rádi rozšířili o guestbartending a propojili vítěze z různých zemí. Český tým by tak měl možnost poznat své kolegy ze Slovenska, Polska, Rakouska nebo třeba Itálie,“ dodává Tomáš Chudomel.

@mohlo by vás zajímat