Bavorák je nově k mání i jako ready-to-drink

29.06.2022AtBars

Stock Plzeň-Božkov se s využitím svých lokálních značek Fernet Stock, Božkov a Amundsen vydal cestou míchaných nápojů plněných do plechovek. Jednou ze čtyř novinek, které jsou v prodeji od 27. června, je tak i Fernet Stock Bavorák Citrus.

Při tvorbě nových ready-to-drink nápojů společnost Stock Plzeň-Božkov vycházela jak ze změny spotřebitelských návyků, které se vlivem pandemie posunuly směrem k drinkům konzumovaným doma i těm konzumovaným přímo z plechovek, tak z výsledků průzkumu, který měla k dispozici. Až 84 % dotazovaných v něm uvedlo, že by ocenilo, kdyby jejich oblíbený drink byl k dostání v plechovce. Zhruba tři pětiny pak konstatovaly, že koupený RTD nápoj konzumují přímo z plechovky a polovina respondentů by bez váhání nahradila do plechovky plněným míchaným nápojem ten, který si s oblibou připravují sami doma. Nejčastěji se pak podle průzkumu drinky v plechovkách konzumují na domácích party, na zahradě nebo během grilování.

Ze svého širokého portfolia domácích značek Stock pro ready-to-drink nápoje vybral Fernet Stock Citrus, klasický tuzemák Božkov Originál, vodku Amundsen a borůvkový gin Dynybyl Violet, které kombinuje s perlivými nealko nápoji. Výsledkem je Fernet Stock Bavorák Citrus, Božkov Originál & Cola s limetou, Amundsen Vodka & Soda s příchutí bezinky a máty a Dynybyl Violet Gin & Tonic. „Novinky reagují kromě zájmu spotřebitelů o prémiové míchané drinky v plechovkách také na vzrůstající poptávku po nápojích s obsahem bublinek a perlení. Ať už si tedy vyberou kteroukoliv z našich čtyř variant, čeká na ně nejen praktické balení a namíchaný drink, který nevyžaduje žádnou další přípravu, ale i příjemná osvěžující chuť bublinek,“ dodává brand managerka Daniela Froňková.

@mohlo by vás zajímat