Vánoční limitka Kofoly má letos příchuť cukroví

25.11.2022AtBars

K Vánocům už neodmyslitelně patří reklama Kofoly s prasátkem a nezapomenutelnou větou „Já nemusím, já už ho vidím“. Na obrazovkách poběží i letos a divákům v dotočených záběrech představí limitovanou edici, která chutí upomíná na vánoční cukroví.

Celá vánoční kampaň Kofoly se letos točí kolem pečení. „Vycházíme vstříc chutím našich zákazníků a reagujeme na aktuální trendy na trhu, kdy se jednoduché příchutě typu skořice, kokos nebo med zaměňují za komplexní příchutě hotových jídel nebo sladkostí, jako jsou skořicová rolka či perníček. Rozhodli jsme se pro originální limitovanou edici s příchutí vánočního cukroví. Z chuťových testů nám nejlépe vyšla varianta lineckého cukroví a vanilkového rohlíčku,“ objasňuje marketingová manažerka Kofoly Lubica Mieresová.

Za letošní kampaní Už se pečou Vánoce stojí agentura Kaspen, jež dala tradiční vánoční reklamě nový konec. Prasátko v něm pobíhá v papírovém světě, který byl pro účely spotu vytvořený z pečicího papíru a společně s nafocenými etiketami rozanimovaný do krátkého příběhu. Pohádkový svět vznikl ve spolupráci s českým designérem a ilustrátorem Jiřím Jarošem. Televizní kampaň odstartovala 21. listopadu a poběží až do Vánoc. Doplní ji on-line komunikace na sociálních sítích, která rozvíjí motiv lásky k pečení. Limitované edice a Kofola ve vánočním přebalu už jsou v prodeji. Limitky se prodávají ve dvoulitrových láhvích, Kofola s příchutí lineckého cukroví je k dostání na celém trhu, Vanilkový rohlíček pouze v prodejnách Albert.

@mohlo by vás zajímat