Radosti dál budou, připomíná pivovar Bernard

22.12.2022AtBars

Rodinný pivovar Bernard a režisér Jiří Mádl vytvořili další spot, který má lidem vrátit naději v těžké době. Reagují tím na skutečnost, že z veřejného prostoru prakticky zmizely pozitivní zprávy, a tak chtějí radost alespoň připomenout reklamou, která nic neprodává.

Nový devadesátivteřinový film volně navazuje na spot z března 2021 nazvaný Držme se. „Poselstvím Svět se zbláznil, držme se jsme chtěli lidem zvednout náladu během těžkých covidových uzávěr,“ připomíná marketingový ředitel pivovaru Tomáš Lipták a pokračuje: „Z tisícovek ohlasů na sítích i z toho, co nám psali a říkali hospodští, jsme jim opravdu dodali naději. A to je pro nás nejdůležitější.“

V klipu Radosti byly a budou se opět neobjevuje žádný produkt, pivovar v něm dává mediální prostor důležitému poselství: Navzdory strachu a bezmoci, navzdory všem špatným zprávám, radost nikam nezmizela – stačí si jí všimnout a pozvat ji zpátky do svého života. Neobvykle dlouhý spot ukazuje, co cítíme, když jsme se svými blízkými. Chce tak připomenout, že ačkoli se mezi lidmi začíná šířit nejistota, o to nejdůležitější ve svém životě nepřišli. „Život je mnohem hezčí, než se nás média denně snaží přesvědčit záplavou negativních zpráv. Není bezstarostný, ale je lepší řešit starosti pozitivně a žít pro hezké okamžiky a pro radost,“ vzkazuje spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard.

Kompletní produkci nového videa pro Rodinný pivovar Bernard zajistila společnost Dawson production. Jeho hlavním tvůrcem je vedle režiséra Jiřího Mádla střihač Filip Malásek, jenž pospojoval dohromady různé okamžiky obyčejného štěstí. „Je potěšení i závazek s Bernardy pracovat. Věříme si. Vysvětlím jim svůj záměr a pak už se jen začnou těšit. Tentokrát to bylo křehčí, než se zdálo, ale nakonec jsme měli z výsledku všichni radost,“ ohlíží se za dokončeným dílem Jiří Mádl. „To dobré, co bylo, je a bude, trefně násobí Óda na radost zcela nově interpretovaná klavíristou Petrem Maláskem,“ dodává.

@mohlo by vás zajímat