Crème de la Crème nabízí i něco na zahřátí

14.01.2023AtBars

I když zimní sezona z pohledu výrobců zmrzlin nepatří k nejrušnějším, pražské zmrzlinárny Crème de la Crème se snaží své zákazníky překvapovat i v tomto období roku. Kromě zimně laděných příchutí je lákají také na horký zmrzlinový nápoj.

V aktuální nabídce Crème de la Crème zákazníci najdou horký zmrzlinový nápoj ze smetanové zmrzliny či sorbetu, a to v celé řadě příchutí, od pistácie, vanilky a čokolády přes karamel či kávu až po mango, passion fruit nebo třeba citron. Smetanové varianty se připravují s klasickým nebo rostlinným mlékem. Do sorbetů se přidává zejména voda, jahoda, borůvka, lesní plody nebo malina ale chutnají dobře i s mlékem. Výběr je ze široké škály příchutí, výjimku tvoří pouze tiramisu, oreo a straciatella, které si lze vychutnat pouze ve studené verzi, protože v té horké by se kousky čokolády rozpustily a piškoty rozmáčely.

Specialitou měsíce je v Crème de la Crème momentálně smetanová zmrzlina fior di latte, jež se vyrábí pouze ze tří ingrediencí: mléka, smetany a cukru. V Itálii je tak oblíbená, že jde pravděpodobně o nejčastější příchuť mražené pochoutky, kterou tamní děti prvně ochutnají. Další zimní speciál, příchuť chai latte, bude po zmrzlinárnách Honzy Hochsteigera rotovat. Rozhodnuto už bylo také o valentýnské nabídce, jež se ponese v duchu malin a jahod.

@mohlo by vás zajímat