Koktejly podle abecedy: U jako Up-to-Date

19.02.2023Tomáš Mozr

Audioseriál Koktejly podle abecedy, jenž má na AtBars.com premiéru každý měsíc, představuje v abecedním pořádku rozmanitou škálu příběhů, které se skrývají za více či méně známými klasickými koktejly. Písmeno U v něm reprezentuje Up-to-Date.

Dvaadvacátý díl série Koktejly podle abecedy poukazuje na skutečnost, že i dějiny mixologie jsou plné chyb a omylů a že i když některé drinky jsou nesporně dílem geniality, většina pokusů o vytvoření delikátní chuťové kombinace skončí na oltáři pokroku. Podobný osud málem potkal koktejl Up-to-Date. Ačkoliv svým názvem odkazuje k aktuálním trendům, jde o recepturu, která je tu s námi už více než sto let. A přesto se zdá, že na spojení žitné whiskey, sherry, pomerančového likéru a bitters lidé poněkud zapomněli. Chcete-li se tedy o této klasice dozvědět víc, neváhejte a poslechněte si šťavnaté podrobnosti v následujícím audiopříběhu.

foto: Anna Postnikova, audio: Jakub Ondříšek

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat