Koktejly podle abecedy: X jako Xanthia

31.05.2023Tomáš Mozr

Audioseriál, jenž na AtBars.com vždy na konci měsíce představuje rozmanitou škálu příběhů, které se skrývají za více či méně známými klasickými koktejly, dospěl téměř na samý konec abecedy. Písmeno X v něm zastupuje Xanthia.

Pětadvacátý díl série Koktejly podle abecedy vypráví melodramatický příběh se zdánlivě jednoduchou zápletkou. Na jeho začátku patrně stojí blonďatá inspirace a na opačném konci osvěžující drink, jenž se vyznačuje jak bylinným, tak ovocným nádechem. A přece se to nějak komplikuje, neboť čas a různorodá interpretace činí i zprvu prosté věci poněkud komplikovanějšími. Kde se tedy vzala ona kombinace ginu, cherry brandy a žluté Chartreuse? A z jakého důvodu může v rukou barmana tento koktejl měnit barvu, když je receptura ve své podstatě neměnná? To vše a mnohem více se dozvíte při poslechu následujícího audiopříběhu.

foto: Anna Postnikova, audio: Jakub Ondříšek

Foto:

@poslední příspěvky

@newsletter

Fields marked with an * are required

Vyplněním uvedených polí a kliknutím na „přihlásit“ udělujete AtBars Spirit, s.r.o., souhlas se zpracováním osobních údajů, jež bude provedeno dle platné legislativy.

@mohlo by vás zajímat